HAKKIMIZDAÇİZGİ ÜSTÜ MOBİLYA MAĞAZASI

İZZİ MOBİLYA

Çizgi Üstü Mobilya Mağazası

İZZİ MOBİLYA olarak yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına; kalite, estetik ve konfordan taviz vermeden siz değerli misafirlerimize verdiğimiz güven doğrultusunda sınırsız hizmet sunuyoruz. 5500 m2 mağazamızda, geniş ürün yelpazesi ile iç ve dış mekan ürünlerinin en seçkin örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kusursuz hizmet anlayışını ve misafir memnuniyetini kendimize felsefe edinerek misafirlerimizin isteklerine ve zevklerine uygun, hayallerindeki yaşam alanının şekillenmesi için verecekleri kararlarda; tasarım-proje-mimarlık ekibimizin desteği ile yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğumuz projelerle mutlu ettiğimiz binlerce insanın enerjisi ile keyifle çalışmaya devam ediyoruz.

Özetle... Bir markanın tercih edilmesi ve sevilmesi için harcanan emek, bir evladın doğup büyümesi için harcanan emekten daha az değildir. Bugün İzzi markası da, 45 yıllık emeğin ve çalışmanın ustalık öyküsü haline gelmiştir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

İZZİ MOBİLYA, misafir beklentilerinin ötesinde çözümler üreten, çizgi üstü mobilyaları yaşam alanlarınıza getiren ve aynı düzeyde satış sonrası hizmet veren bir markadır.

Kalite anlayışımızın sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi,

Karşılama aşamasından satış sonrasına kadar, takım ruhu içerisinde hızlı ve kaliteli çözümlerin sunulması ve hayata geçirilmesi,

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve misafir geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemini içermektedir.

İZZİ MOBİLYA misafirinin, neden İZZİ MOBİLYA'yı tercih ettiğini en iyi kendisi bilir. İZZİ MOBİLYA ' nın hizmetinde ; emek, sevgi, detaya verilen özen ve ince bir anlayış vardır. Misafirlerine kendilerini iyi hissetmeleri için, isteklerini ve hayallerini son derece iyi anlayıp ona göre sonsuz seçenek sunmaktadır.